Alík.cz - Facebook našeho prti-dětství - vzpomínky

7. března 2011 v 20:22 | Cahi |  Co mě zajímá.
Ha, určitě jste byli na Alíkovi zaregistrování! Jako malé děti, v prvních třídách, možná druhých, třetích. Když se tak podívám na ty jejich stránky, které tedy značně zrenovovali, sjedu se na malé vlnce nostalgie. Pamatuju si, jak jsme byli z toho úplně hotoví (myslím ve třídě, a dokonce ještě myslím, že nám o alíkovi řekla učitelka), že si můžeme povídat i po škole. Poprvé jsem se zaregistrovala jako tlapka-vvv. A pak, k mému rozhořčení, jsem zjistila, že si někdo založil profil kamaráda pod přezdívkou tlapka-vv, a ještě měl tu drzost mi napsat! To mě, v mé osmileté hlavince dost naštvalo. Tak jsem si první profil zrušila a změnila tlapku-vvv na tlapku-vvvv. Moji kamarádi ze třídy také měli alíky, a tak jsme si psali o nekonečných, dětských kravinách do toho nekonečna, o úkolech, o pořadech na Disney, o písničkách od různých zpěvaček (myslím, že tenkrát jsme už neměli éru Inky Rybářové...) a tak dále. To bylo ale. Pak jsem si založila profil Lily-Allen22, a chtěla jsem se za tu zpěvačku vydávat. Ha, na Alíkovi! Já trubec! (Tehdy jsem byla Lily posedlá. Její singl Smile jsem si musela prozpěvovat pořád dokola... "Smáájl, ju ke d smáájl, smááájl...")
Ale teď k serveru. Na hlavní straně je Alík, ten roztomilý a i roztodivný, strakatý psík s lacláči. Kouká na vás přátelsky, mavá a nad tabulkou s přihlášením se vás ptá "Chceš být můj nový kamarád?" Možná že ty děti, my, cítily, že máme kamaráda. A já, v tu dobu, byla do pejsků s lacláči a žlutými triky úplně poblázněná. Dokonce, když jsem našla před nedávnem svůj starší zápisník a deníček z té doby, všimla jsem si na první straně takového mého nakresleného profilu na alíkovi, kde byla nadepsána moje přezdívka a všechny spřátelené profily. Dokonce tam byli i spolužáci mé o pět let starší tety! Takže, než zavládla éra Facebooku, lidé se usídlovali na alíkovi, u toho prapodivného dalmatína.
Ach, jak my jsme ještě byli úplně prti! Jak jsme se mohli zbláznit z Andreiného avataru s hoperkou! Všichni jsme si mysleli, že je fakt drsná (zatímco je trapňoučká jak sandále v ponožkách /ano, sandále v ponožkách, ne ponožky v sandálech, to je schválně, prosím/)...
A když už jsme u té dávné minulosti, v daném deníčku jsem našla i básničku, kterou jsem složila na počest mého spolusedícího, který semnou v lavici seděl celé čtyři roky, protože někdo jiný se neobětoval. Teď propadl do třídy pod námi a ani pozdravit mě není schopný!
No, ale básnička je zde:
název: (jméno toho kluka)

Má bordel na lavici
má bordel v lavici
škoda, že nemá věci v krabici.

To by byl klid,
doufám, že ho přežije i náš lid.
Jen blbosti mele,
je to jedno velký tele.

Doufám, že se brzo začne mejt,
nebo ho mám vodou zlejt?
(nebo se mám rovnou zblejt?!)

Ha, měla jsem básnický talent, že? Hehe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veila Veila | Web | 7. března 2011 v 20:51 | Reagovat

Jj děkuju :) Taky máš hezký blog :) JJ já jsem a byla na alíkovi taky zaregistrovaná. A ještě si pamatuju jak asi před 7 lety jsem tam se poprvý zaregistrovala u babičky ale to jsem neměla skoro ani ponětí co je to internet .D

2 Nigel Nigel | Web | 11. června 2011 v 18:09 | Reagovat

já na alíkovi nebyla registlá mě to prišlo jako blbost ale v mých 32 letech mám již icq a uvažuji o skapu.

3 Kulvack Kulvack | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 6:05 | Reagovat

Lump armpit delivers discomfort, pulls. to Postpone trip in the hospital should not. Bulge under the muscle cavity may turn out to be dangerous illness. However often it is consequences regular use deodorants, non-compliance rules personal hygiene, strong sweating. Inflammation triggers a close clothing, contaminated razor, the virus.
<a href=http://armpit.info/>http://armpit.info/</a>  
Pain under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that will operated on, next take medications. In the first stage treat lotions, anti-inflammatory drugs. If the ailment switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama