Moje Povídka

6. března 2011 v 15:17 | June |  Opravdové příběhy

Rozlučka

Ách jo, povzdechla jsem si " konec devítky " konec našich bláznivých nápadů při kterých jsme se všichni smáli .. mí kámoši s kterýma se už možná nikdy neuvidím a hlavně Tim .. a teď musím jít na ekonomku .. na ní sem vlastně nikdy nechtěla jít ale co mám dělat mamka s tátou mi neustále cpou do hlavy že to mám prostě někam dotáhnout. Ale každý má nějaký své sny při kterých bude třeba slavný spisovatel nebo právnička, ale já z nějakého zvláštního důvodu takovéhle sny vůbec nemám. A tak sem docela i ráda že jdu na tu ekonomku.

(Ráno )
Jill !! zařval táta .. co je co se stalo ?? rychle sem vyhrkla. No ty se ptáš co se stalo .. škola to slovo ti nic neříká .. bože !? Já zaspala a dneska je ta rozlučka. Dělej !! No jo tati. To dnešek teda hezky začíná. Musím běžet ahoj. Po dlouhé hodině kdy sem se mačkala se spoustou zpocených lidí v autobuse a tramvaji jsem konečně dorazila do školy. Pořád sem si opakovala, že nevím jak to dopadne a , že zítra je vysvědčení a v hlavě sem měla tolik myšlenek, že sem nevěděla co dřív. Trochu sem se ještě upravila a šla sem do třídy. Uklidnilo mě jen to že sem konečně byla mezi mezi svojí skvělou partou. Jill, co ti to tak trvalo? Zeptala se mě Carol. Já nevím prostě to dneska to nějak nestíhám, jo a je tady Tim? No jasně kdykoliv se na něco zeptáš je v té větě Tim, všichni víme že seš do něj tak nějak "zabouchlá" ale nemusíš o něm pořád mluvit Jill! Já do něj nejsem zamilovaná možná jen trochu !? A pak sem sem až do konce přestávky poslouchala že sem zamilovaná do Tima. Celý zbytek dne jsme pak jen poslouchali hudbu, tančili a strašně moc se smáli. Až pak jak jsme sklízeli balónky a takový ty věci tak ke mně přišel Tim a tomu sem fakt nemohla uvěřit. Ahoj Jill . Ten jeho hlas zněl naprosto sladce a nádherně. Je mi to tak celkem divný se tě na to ptát jo ,ale .. byla sem štěstím bez sebe. Nevíš jestli Carol s někým chodí ? V té chvíli sem chtěla sem mu vlepit facku. Ne to fakt nevím Time !! Aha já to chtěl vědět jen pro .. A pak už sem to nevydržela .. a šla domů. Bylo to ode mě dost zbabělí, ale já už to prostě nevydržela. A aby toho nebylo málo tak ke mně do pokoje přišla mamka. Jill co je ? Pak se mí to všechno vysvětlila .. Jill zítra se to snad nějak vysvětlí. Snad jo ..

(Den vysvědčení)
Oblíkla sem si na sebe ty nejhezčí šaty který sem vybírala s Lucy asi před týdnem nalíčila sem se dala si boty na podpatku a vyrazila .No teda Jill tobě to sluší. Vyslechla sem si chválu od rodičů která mi fakt hodně zvedla sebevědomí. Pojď já tě odvezu chceš ?? Díky mami.
Poslední den ve škole ta škola pro mě byl skoro můj druhý domov trávila sem tam devět let svého života a teď .. to bude pryč.
Šla sem kolem své skříňky a koukala se na ní otvírala sem jí devět let a teď bude patřit někomu jinému ..
Až sem se dostatečně dokoukala na svojí skříňku šla sem do třídy, ale ještě před třídou mě zastavil Tim. Jill nevím co to s tebou včera bylo a chci jen abys věděla že si moc hezká holka a že bych tě chtěl doprovodit tou uličkou jak nás vykopnou protože .. Time ty jsi taky moc milej kluk akorát sem se ti to nikdy neopovážila říct ..


June
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento článek ??

Ano je skvělý. 40% (4)
No nic moc 10% (1)
Ne vůbec se mi nelíbí. 50% (5)

Komentáře

1 Reina Reina | 22. dubna 2011 v 18:30 | Reagovat

skvělý tak to podle mně dopadne i u mně...tvůj blog se mi moc líbi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama